Tisk

Diskuze na téma: On - line přenosy

Související

Jiří Pleva, SDH Štrbice napsal(a) v neděli 16. ledna 2011 v 17.16:44:

Měl bych takový nápad,jestli by se dala přidat rubriku pro on-line textový přenos(případně video), když by byl zájem o on-line textové přenosy z jednotlivých závodů ligy,záleželo by jen na pořadateli jestli by této možnosti využil.

Milan Pála, SDH Křešice napsal(a) v pondělí 17. ledna 2011 v 9.46:27:

Ahoj. Textový přenos, tak jak je (nebo byl) na Extralize, určitě není problém. Byli by ovšem diváci? A vůle pořadatelů (myslím hlavně připojení k internetu na místě závodu)? Můžeme to zkusit.

On-line video přenos z vlastních sil asi nejsme schopni zvládnout, jedině s dopomocí Hasičské televize. Existuje ještě služba Ustream (http://www.ustream.tv/). Funguje podobně jako Youtube.com (vkládání videopřehrávače do vlastních stránek, je zadarmo), ale slouží k uskutečňování on-line přenosů. Stačí pouze webkamera připojení k internetu.

Jiří Pleva, SDH Štrbice napsal(a) v úterý 18. ledna 2011 v 9.48:41:

Ahoj,měl jsem namysli textový přenos na způsob Extraligy, s možností chatu,vidělo by se jestli to vůbec někdo sleduje,a video jsem myslel že by stačilo jak píšeš pouze přes web kameru,i kdyby to byl třeba jen jeden závod za rok proč to nezkusit?Jde o to aby to bylo přímo na strách ligy jako rubrika,aby se stačilo pouze přihlásit,a funkci používat.

Krušnohorská liga v požárním útoku

Redakční systém FSL CMS © 2007 – 2023