Tisk

Nejrychlejší dráhy

Nejrychlejší dráhy v kategorii muži na sklopné terče v soutěži Požární útok
PořadíMístoPrůměrný časPočet platných časů
1. Podsedice 20.17 30
2. Podsedice 20.24 99
3. Bříza 20.63 13
4. Jimlín 20.66 198
5. Lhenice 20.72 218
6. Srbice 20.84 15
7. Großolbersdorf 21.13 19
8. Předonín 21.23 22
9. Předonín 21.26 56
10. Černčice 21.27 11
11. Jimlín 21.32 12
12. Pavlíkov 21.50 14
13. Nové Dvory 21.52 85
14. Předonín 21.53 15
15. Štrbice 21.58 244
16. Postoloprty 21.58 12
17. Srbice 21.71 37
18. Slavětín 21.72 10
19. Jimlín 21.83 15
20. Nové Dvory 21.94 42
21. Großolbersdorf 21.98 50
22. Předonín 22.17 11
23. Štrbice 22.18 11
24. Slavětín 22.30 28
25. Lhenice 22.32 27
26. Slavětín 22.37 11
27. Mělník 22.41 10
28. Duchcov 22.44 28
29. Duchcov 22.49 69
30. Hrobce 22.57 40
31. Klášterec nad Ohří 22.64 43
32. Pavlíkov 22.74 24
33. Světec 23.09 45
34. Předonín 23.32 30
35. Křešice 23.38 56
36. Měrunice 23.38 17
37. Černčice 23.46 83
38. Hrobce 23.56 45
39. Hrobce 24.08 12
40. Klášterec nad Ohří 24.26 89
41. Černuc 24.30 55
42. Černčice 24.46 11
43. Chrášťany 26.74 15
44. Dřemčice 27.18 30
45. Měrunice 27.35 31
46. Křešice 28.21 17
47. Křešice 28.37 12
Nejrychlejší dráhy v kategorii muži na plnící terče v soutěži Požární útok
PořadíMístoPrůměrný časPočet platných časů
1. Jimlín 27.82 38
2. Černuc 28.71 30
3. Bříza 30.09 13
4. Srbice 30.47 27
5. Duchcov 30.90 87
6. Křešice 38.67 18
Nejrychlejší dráhy v kategorii ženy na sklopné terče v soutěži Požární útok
PořadíMístoPrůměrný časPočet platných časů
1. Předonín 18.71 12
2. Předonín 19.62 5
3. Jimlín 19.81 7
4. Slavětín 19.88 9
5. Mělník 19.91 3
6. Černčice 20.19 6
7. Štrbice 20.43 6
8. Křešice 20.52 5
9. Chrášťany 20.68 6
10. Srbice 21.17 22
11. Předonín 21.53 19
12. Hrobce 21.57 7
13. Podsedice 21.57 55
14. Předonín 21.62 38
15. Podsedice 21.67 17
16. Hrobce 21.68 19
17. Měrunice 21.98 8
18. Jimlín 22.19 117
19. Klášterec nad Ohří 22.20 18
20. Lhenice 22.23 15
21. Großolbersdorf 22.24 24
22. Štrbice 22.34 118
23. Pavlíkov 22.58 9
24. Světec 22.64 21
25. Postoloprty 22.68 7
26. Nové Dvory 23.00 50
27. Duchcov 23.03 43
28. Křešice 23.03 27
29. Großolbersdorf 23.11 14
30. Hrobce 23.43 15
31. Srbice 23.45 10
32. Lhenice 23.85 110
33. Slavětín 23.87 6
34. Duchcov 24.04 19
35. Černčice 24.15 41
36. Slavětín 24.19 12
37. Černuc 24.27 29
38. Klášterec nad Ohří 24.45 50
39. Dřemčice 24.58 17
40. Měrunice 24.62 16
41. Bříza 24.73 6
42. Pavlíkov 25.32 14
43. Nové Dvory 26.31 37
44. Křešice 26.81 7
45. Předonín 27.59 7
46. Černčice 28.20 9
47. Jimlín 29.12 8
Nejrychlejší dráhy v kategorii ženy na plnící terče v soutěži Požární útok
PořadíMístoPrůměrný časPočet platných časů
1. Černuc 28.10 14
2. Bříza 30.11 7
3. Srbice 31.35 11
4. Jimlín 31.90 16
5. Duchcov 32.46 42
6. Křešice 33.02 8
Nejrychlejší dráhy v kategorii veteráni na sklopné terče v soutěži Požární útok
PořadíMístoPrůměrný časPočet platných časů
1. Světec 23.65 4
2. Lhenice 25.94 4
3. Štrbice 27.90 3
4. Křešice 30.07 4
5. Měrunice 32.14 5
Nejrychlejší dráhy v kategorii veteráni na plnící terče v soutěži Požární útok
PořadíMístoPrůměrný časPočet platných časů
1. Křešice 31.97 3
2. Duchcov 33.87 5

Krušnohorská liga v požárním útoku

Redakční systém FSL CMS © 2007 – 2024