Tisk

Diskuze na téma: Co se vám nelíbilo na Lize v roce 2011?

Milan Pála, SDH Křešice napsal(a) ve středu 28. září 2011 v 18.05:44:

Ahoj. Další sezóna KL je za námi a nová se blíží. Než se vše naplánuje, proběhne zasedání Rady, na kterém se zhodnotí uplynulý ročník. Pro všechny tam místo není, ale vyjádřit se k nedostatkům můžete. Zkuste tedy stručně napsat, co se vám na ročníku 2011 nebo vůbec na koncepci Ligy nelíbí. Slibuji, že užitečné podněty rád na Radě zmíním. Díky Milan

Pavel Novák, SDH Hrobce napsal(a) v sobotu 1. října 2011 v 0.23:43:

Ahoj, já bych třeba začal, ale jenom tak stručně. Nebudu nic detailně rozebírat, protože veškeré závody jsou takový stereotyp. V pořadatelství se tolik nelišily od ostatních ročníků. Prostě závody, které jsme asi všichni čekali. Podle mě je důležité hodně zkvalitnit komentátorskou stránku, ale už se začíná blýskat na lepší časy, tedy snad. Ceny bych moc neřešil, pro ty já neběhám. Takže jestli někdo dá tamto a ten zas to, je mi úplně volný. Jen bych dal do povinností dávat výsledkové listiny. Ohledně terčů se už hodně diskutovalo. Na to bude mít každý svůj názor, takže si myslím, že nebude od příštího ročníku žádná velká změna – poměr sklopky-nástřiky. Největší problém, který vidím je v půjčování. Dost to ovlivňuje výsledky a letošní dvojnásob. Dokonce některá družstva i přestala jezdit na závody, což je už alarmující problém. Mužská kategorie tzv. přežívá, tak jako předešlé ročníky, ale ženská kategorie letos utrpěla o mnohem více. Půjčování si 2–3 holek dost. Jestli to půjde takhle dál, tak bude bojovat o umístění okolo 5 družstev. Skoro žádné družstvo není bez půjčené. Přes zimu to budou asi všichni řešit, tak uvidíme s čím příjdou družstva novou sezonu. Podle mě, asi moc velké změny nebudou, ale necháme se překvapit. Určitě by se měla také změnit bodová tabulka u kategorie žen. Ještě ohledně výsledků. Střed tabulky u mužů se dost zlepšil, což dokazují i výsledkové listiny. Je to vyrovnanější a časy jdou nahoru. Některá družstva ze středu tabulky překvapují, což je jenom dobře. V ženské kategorii je takový celkový útlum. Hlavně ke konci ročníku. Je to nemilé, až k velkému zamyšlení.

Krušnohorská liga v požárním útoku

Redakční systém FSL CMS © 2007 – 2024